Dom na stoku - Januszowice.
Dom "układa się" się na stoku jak najbardziej wpisując się w istniejące ukształtowanie terenu. To dlatego łącznie wszystkich poziomów w domu jest aż 5. Podobnie jak w innych naszych projektach drewniany szkielet stawiamy na żelbetowej wannie. Niewielka działka ( 6 ar ) była pretekstem do rozbicia bryły budynku na 3 części co podkreślono poprzez różne materiały elewacyjne.
Dom dwurodzinny na Bagrach - Kraków.
Budynek o horyzontalnej nowoczesnej bryle usytuowany wzdłuż dłuższej granicy działki. Składa się z dwóch pudełkowatych 3 kondygnacyjnych bloków "spiętych" belkami na poziomie I piętra i dachu oraz łącznikiem, w którym znalazły funkcje pomocnicze oraz techniczne budynku.Pomiędzy dwoma segmentami budynku znajduję się wnętrze architektoniczne ograniczone od strony północnej fizycznie ścianami budynku oraz od południa formalnie belkami na przedłużeniu ścian budynku. Parter budynku od strony południowej w znacznej części przeszklony. Na pozostałych kondygnacjach okna zostały przesłonięte ścianką ażurową wykonaną z drobnowymiarowych elementów z drewna klejonego. Na ostatniej kondygnacji z rzutu wykrojono część kubatury z przeznaczeniem na tarasy. Wejścia do poszczególnych segmentów zaakcentowano prostopadłościenną formą zadaszenia obsadzonego z zielonym dachem.
Dom przy Puszczy Niepołomickiej.
Dom, w którym połączono dwa przeciwstawne sposoby budowania. Koncepcja zakłada iż, na żelbetowej skrzyni piwnicy stoi lekka drewniana konstrukcja części mieszkalnej. Dach oraz elewacje części nadziemnej wykończone okładziną z drobnych płyt betonowych. Projekt domu o prostej nowoczesnej formie, z mocno wyartykułowaną liną gzymsu nad kondygnacją podziemną. Podcięcie pełni jednocześnie formę zadaszenia funkcjonalnego części gospodarczej budynku. Obiekt został wyposażony w zaawansowane systemy instalacyjne, które klasyfikują obiekt w standardzie energooszczędności NF40.
Dom w Rajsku - Kraków.
Dom położony w naturalnym terenie w okolicach uzdrowiska Swoszowice. Kompozycja opiera się na mocnej artykulacji
horyzontalnej poprzez nisko prowadzoną linię okapu oraz wysunięte wykusze i
balkony. Podział na funkcje dzienne i nocne wyznaczają poziomy poszczególnych
kondygnacji. Na parterze zlokalizowano pomieszczenia dzienne - kuchnię,
spiżarnię, na piętrze -sypialnie oraz łazienki i garderobę. W kondygnacji
podziemnej znajdują się pomieszczenia techniczne i gospodarcze. Ogromne przeszklenie zapewniają jeszcze większy kontakt z otaczającą naturą.