Dąbrowica koło Bochni.


Parterowy dom o pow. 150 m2, w projekcie którego najważniesze było utrzymanie zakładanego przez Inwestora budżetu  przy jednocześnym spełnieniu wysokich parametrów energooszczędnosci 
i określonej funkcjonalności.

25 metrów kwadratowych.

Koncepcja budynku o powierzchni 25 m2. Jest obiekt o konstrukcji drewnianiej, wykonanywany w zakładzie prefabrykacji i składany na miejscu.

Dom na "Leśnej Polanie" - Zabierzów.

To już kolejny dom, który projektujemy w tym uroczym miejscu. Różnica w poziomach terenu pomiędzy frontem działki a częścią ogrodową była dla nas sporym wyzwaniem. 

Osiedle "Libertów".

Osiedle 40 budynków jednorodzinnych zaprojektowanych jako prefabrykowane konstrukcje szkieletowe. W fabryce prafabrykatów w Krzeszowicach wykonywane są całe ściany i panele dachowe i w ciągu kilku dni powstaje obiekt gotowy do przeprowadznia prac wykończeniowych.

Bliźniaki Tetmajera - Kraków.

Zespół 4 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Każdy z budynków zaprojektowano mieszkania od 50 do 120 m2.

"Mała Wieś" - Wieliczka.

Położony w malowniczej miescowiści Mała Wieś w oklicach Wieliczki. Parter domu układa się po istnijącym terenie tak, aby zachować jego naturalną tektonikę. Powierzchnia całkowica 185 m2.

Dom na "Leśnej Polanie" - Zabierzów.

Dom z rozbudowanym programem funkcjonalnym o pow. 350m2

Dom na stoku - Januszowice.

Dom "układa się" się na stoku jak najbardziej wpisując się w istniejące ukształtowanie terenu. To dlatego łącznie wszystkich poziomów w domu jest aż 5. Podobnie jak w innych naszych projektach drewniany szkielet stawiamy na żelbetowej wannie. Niewielka działka ( 6 ar ) była pretekstem do rozbicia bryły budynku na 3 części co podkreślono poprzez różne materiały elewacyjne.

Dom dwurodzinny na Bagrach - Kraków.

Budynek o horyzontalnej nowoczesnej bryle usytuowany wzdłuż dłuższej granicy działki. Składa się z dwóch pudełkowatych 3 kondygnacyjnych bloków "spiętych" belkami na poziomie I piętra i dachu oraz łącznikiem, w którym znalazły funkcje pomocnicze oraz techniczne budynku.Pomiędzy dwoma segmentami budynku znajduję się wnętrze architektoniczne ograniczone od strony północnej fizycznie ścianami budynku oraz od południa formalnie belkami na przedłużeniu ścian budynku. Parter budynku od strony południowej w znacznej części przeszklony. Na pozostałych kondygnacjach okna zostały przesłonięte ścianką ażurową wykonaną z drobnowymiarowych elementów z drewna klejonego. Na ostatniej kondygnacji z rzutu wykrojono część kubatury z przeznaczeniem na tarasy. Wejścia do poszczególnych segmentów zaakcentowano prostopadłościenną formą zadaszenia obsadzonego z zielonym dachem.

Dom przy Puszczy Niepołomickiej.

Dom, w którym połączono dwa przeciwstawne sposoby budowania.  Koncepcja zakłada iż, na żelbetowej skrzyni piwnicy stoi lekka drewniana konstrukcja części mieszkalnej. Dach oraz elewacje części nadziemnej wykończone okładziną z drobnych płyt betonowych. Projekt domu o prostej nowoczesnej formie, z mocno wyartykułowaną liną gzymsu nad kondygnacją podziemną. Podcięcie pełni jednocześnie formę zadaszenia funkcjonalnego części gospodarczej budynku. Obiekt został wyposażony w zaawansowane systemy instalacyjne, które klasyfikują obiekt w standardzie energooszczędności NF40.

Dom w Rajsku - Kraków.

Dom położony w naturalnym terenie w okolicach uzdrowiska Swoszowice. Kompozycja opiera się na mocnej artykulacji horyzontalnej poprzez nisko prowadzoną linię okapu oraz wysunięte wykusze i balkony. Podział na funkcje dzienne i nocne wyznaczają poziomy poszczególnych kondygnacji. Na parterze zlokalizowano pomieszczenia dzienne - kuchnię, spiżarnię, na piętrze  -sypialnie oraz łazienki i garderobę. W kondygnacji podziemnej znajdują się pomieszczenia techniczne i gospodarcze. Ogromne przeszklenie zapewniają jeszcze większy kontakt z otaczającą naturą.