O nas

BAPK Biuro Architektoniczne bazuje na doświadczeniu zdobytym podczas praktyki w renomowanych biurach projektowych, gdzie kilkuletni okres pracy przy zadaniach projektowych z zakresu architektury użyteczności publicznej, komercyjnej oraz mieszkaniowej dały wiedzę niezbędną do świadomego i odpowiedzialnego przeprowadzenia każdego procesu inwestycyjnego. Wielobranżowe projekty wykonywane w BAPK przy współpracy doświadczonych inżynierów, ich koordynacja w zakresie spójności oraz nadzór podczas realizacji dają poczucie klientowi, że powstaje coś dostosowane do jego indywidualnych potrzeb.

Źródłem inspiracji realizowanych tu projektów jest światło, kolor, klimat jak i ogólnie pojęte środowisko kulturowe oraz lokalny charakter danego miejsca. Projekt też nigdy nie pozostaje bez wpływów globalnych takich jak współczesne technologie, inżynieria i ochrona środowiska naturalnego. Nie ma tu, więc zbioru gotowych rozwiązań i katalogu odpowiedzi na wszystkie pytania. Jest za to analityczne i indywidualne podejście do każdego z tematów oraz tworzenie architektury szczerej i autentycznej.

Właściciel biura mgr inż. Piotr Kosydar należy do Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów Polskich i jest zarejestrowany pod nr 1572.

.